grafika ozdobna

Będziemy mieli okazję poznać całą masę nowych filmowych przyjaciół. Mamy niepowtarzalną okazję przeżyć z nimi  przygody na dzikim zachodzie, wejdziemy w świat Oglików, zamienimy się w strażaków, odkryjemy tajemnicę mumii. To tylko część z tego co przygotowaliśmy dla Was na te wakacje. Bilety w cenie 10 zł.

grafika ozdobna

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na codzienną porcję rozrywki. Czekają na Was gry, konkursy i zabawy z animatorami, spektakl Teatru Magmowcy, warsztaty sztuki cyrkowej, drużynowa gra terenowa, warsztaty tworzenia obrazu w technice 3D, rycerski wtorek, warsztaty ceramiki średniowiecznej oraz zabawy na dmuchanym placu zabaw.

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem wydarzeń czerwcowych zaplanowanych przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu.

grafika ozdobna

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu zaprasza zespoły tworzące szeroko pojętą muzykę rockową (metal, hardcore, hard rock, metalcore itp.) do udziału w konkursie organizowanym w ramach XIX Festiwalu Mocnych Brzmień w Świeciu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2022 roku. 

Ruszyła sprzedaż biletów na Summer Hot Disco i Blues na Świecie Festival. W Świeciu wystąpią m.in.: Vito Bambino, Michał Szczygieł, Martin Lange, Agnieszka Chylińska, Kayah, Kasia Kowalska, Thorbjørn Risager & The Black Tornado, Piotr Nalepa Breakout Tour, Mamy Śpiewamy, Piękni i Młodzi oraz Playboys.

grafika ozdobna do artykułu

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież z Gminy Świecie (wiek: 7-18 lat).