Ada Olędzka i Przyjaciele

Zapraszamy 8 sierpnia o godz. 19:00 do Parku przy OKSiR na koncert Adrianny Olędzkiej. Artystka do występu zaprosiła swoich wokalnych wychowanków: Karolinę Karpińską i Szymona Piątkowskiego. Przy fortepianie zasiądzie Tomasz Gust.

REGULAMIN WYDARZENIA
KONCERT: ADA OLĘDZKA I PRZYJACIELE

Zasady sanitarne:

1. Limit uczestników: do 150 osób

W wydarzeniu może uczestniczyć do 150 osób. Przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.

2. Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych oraz zachowanie 1,5 m odstępu między uczestnikami podczas wydarzenia.

Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą zasłaniać nosa i ust maseczką muszą zachować bezpieczną odległość 1,5 metra od innych uczestników wydarzenia.

3. Dezynfekcja rąk i mierzenie temperatury przed wejściem na teren wydarzenia.

Przy wejściu na teren wydarzenia wszystkim uczestnikom zostaną spryskane dłonie płynem dezynfekującym i zmierzona temperatura termometrem bezdotykowym. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 38°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

4. Zachowajmy odstępy - co najmniej 1,5 metra.

Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia.

5. Zakaz wnoszenia opakowań szklanych na teren wydarzenia.

8.08.2020 19:00 - 20:30

Park przy OKSiR w Świeciu, wojska polskiego 139, Świecie

bezpłatnie