Koncert Flat Blue

Zapraszamy 14 sierpnia 2020 roku o godz. 19:00 do Parku przy OKSiR na kolejny wakacyjny koncert. Wystąpi zespół Flat Blue.

FLAT BLUE to projekt muzyczny, w którym udało się połączyć i uzewnętrznić podobne zainteresowania muzyczne. W repertuarze zespołu znalazły się piosenki i standardy jazzowe znane na całym świecie, kompozycje autorskie, jak również utwory instrumentalne w stylu gipsy jazz oraz piosenki artystów francuskich.

Skład zespołu:
Zuzanna Skowron – wokal, skrzypce
Sylwester Bugajak – gitara
Tomasz Hupa – kontrabas, gitara basowa, wokal
Krzysztof Szuca – instrumenty perkusyjne, wokal

-----------

REGULAMIN WYDARZENIA
KONCERT ZESPOŁU FLAT BLUE

Zasady sanitarne:

1. Limit uczestników: do 150 osób

W wydarzeniu może uczestniczyć do 150 osób. Przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.

2. Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych oraz zachowanie 1,5 m odstępu między uczestnikami podczas wydarzenia.

Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą zasłaniać nosa i ust maseczką muszą zachować bezpieczną odległość 1,5 metra od innych uczestników wydarzenia.

3. Dezynfekcja rąk i mierzenie temperatury przed wejściem na teren wydarzenia.

Przy wejściu na teren wydarzenia wszystkim uczestnikom zostaną spryskane dłonie płynem dezynfekującym i zmierzona temperatura termometrem bezdotykowym. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 38°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

4. Zachowajmy odstępy - co najmniej 1,5 metra.

Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia.

5. Zakaz wnoszenia opakowań szklanych na teren wydarzenia.

14.08.2020 19:00 - 20:30

Park przy OKSiR w Świeciu, Świecie

bezpłatnie