Koncert Gabriela Fleszara

Zapraszamy 19 sierpnia 2020 roku o godz. 19:00 do Parku przy OKSiR na kolejny wakacyjny koncert. Wystąpi  Gabriel Fleszar

*Gabriel Fleszar*- ur. 27.09.1979. Znany i ceniony polski wokalista -przeboje "Kroplą deszczu", "Bilet do nieba" czy "Kto panem kto sługą"zna cała Polska. Muzyk (gitara i fortepian), autor tekstów i kompozytor,poeta, aktor filmowy: główna rola w "Sezonie na leszcza" (2001) w reż.Bogusława Lindy oraz teatralny. Jako wokalista solowy wydał płyty:"Niespokojny" (1999), "Niespokojny 2" (2001) i "Pełnia" (2003). Od 2010 roku wokalista rockowego zespołu Candida, z którym wydał płytę "Fruttidi mare" (2012), autor muzyki do spektaklu "Praca pospolita czyli tacy sami" wystawianego przez Teatr im. Heleny Modrzejewskiej. Występuje również solo (z muzyką elektroniczną) oraz w akustycznym A3 Format.

-----------

REGULAMIN WYDARZENIA
KONCERT Gabriela Fleszara

Zasady sanitarne:

1. Limit uczestników: do 150 osób

W wydarzeniu może uczestniczyć do 150 osób. Przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.

2. Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych oraz zachowanie 1,5 m odstępu między uczestnikami podczas wydarzenia.

Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą zasłaniać nosa i ust maseczką muszą zachować bezpieczną odległość 1,5 metra od innych uczestników wydarzenia.

3. Dezynfekcja rąk i mierzenie temperatury przed wejściem na teren wydarzenia.

Przy wejściu na teren wydarzenia wszystkim uczestnikom zostaną spryskane dłonie płynem dezynfekującym i zmierzona temperatura termometrem bezdotykowym. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 38°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

4. Zachowajmy odstępy - co najmniej 1,5 metra.

Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia.

5. Zakaz wnoszenia opakowań szklanych na teren wydarzenia.

19.08.2020 19:00 - 20:30

Park przy OKSiR w Świeciu, Wojska Polskiego 139, 86-100, Świecie

bezpłatnie

Strona wydarzenia