Summer Hot Disco

Burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski zaprasza wszystkich miłośników muzyki tanecznej na koncertowe zakończenie wakacji. Już 28 sierpnia w Amfiteatrze w Świeciu pobawimy się wspólnie na SUMMER HOT DISCO. Wystąpią: Roksana Węgiel, Sławomir, Ronnie Ferrari, Boys.

Impreza rozpocznie się o godz. 19:00, otwarcie bram o 17:30. 

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją  Regulamin imprezy
Bilety do nabycia za pośrednictwem https://biletyna.pl/koncert/SUMMER-HOT-DISCO lub w kasie kina WRZOS

UWAGA UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM
Informujemy, że w dniu 28.08.2020 od godz. 16:00 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej nr 1242C – ul. Sienkiewicza w związku z koncertem SUMMER HOT DISCO w Amfiteatrze. Zmiana będzie polegała na zamknięciu odcinka ul. Sienkiewicza od skrzyżowania z ul. Słowackiego – Kościuszki (rondo) do skrzyżowania z Al. Jana Pawła II. Objazd prowadzony będzie ul. Słowackiego, Gałczyńskiego, Żwirki i Wigury i Al. Jana Pawła II.

CENY BILETÓW

  • 30 zł bilet normalny do sektora A (miejsca siedzące – ławki) lub do sektora B (miejsca stojące - proscenium)
  • 10 zł bilet ulgowy do sektora A (miejsca siedzące – ławki) lub do sektora B (miejsca stojące - proscenium) - bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 13. roku życia / wejście na teren imprezy po okazaniu legitymacji i pod opieką osoby pełnoletniej

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Ilość miejsc ograniczona.
  • Dzieci do 13. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej.
  • Przy wejściu na teren imprezy obowiązuje dezynfekcja rąk.
  • Na terenie imprezy obowiązuje noszenie maseczki lub innego przedmiotu do zakrywania ust i nosa, zachowanie odstępów.
  • Wstęp tylko z ważnym biletem i wymiana go na opaskę, którą należy nosić na ręku na terenie imprezy - brak opaski skutkuje nakazem opuszczenia imprezy.
  • Zakaz wnoszenia napojów powyżej 0,5 l w opakowaniu plastikowym. Wnoszone napoje muszę być odkręcone i pozbawione nakrętek.
  • Zakaz wnoszenia napojów w opakowaniach plastikowych i kartonowych powyżej pojemności 0,5 litra. Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia na teren imprezy napojów w opakowaniach szklanych, metalowych lub wykonanych z innego materiału mogącego stanowić zagrożenie dla uczestników imprezy.
  • Brak możliwości opuszczenia i ponownego wejścia na imprezę w czasie jej trwania. 

28.08.2020 19:00 - 29.08.2020 0:30

Amfiteatr w Świeciu, Sienkiewicza 6, 86-100, Świecie

30 zł - dorośli / 10 zł - dzieci do 13. roku życia (wejście po okazaniu legitymacji)