„Stan rzeczy” – recital Marcina „Yacha” Jaskulskiego

Zapraszamy 30 października o 19:00 do sali widowiskowej OKSiR na recital Marcina Jacha Jaskulskiego, któremu na scenie towarzyszyć będą przyjaciele: Wojciech „Fazi” Radtke (gitara) oraz Marcin Ziemka (fortepian, cajon). W programie koncertu usłyszymy zarówno autorskie kompozycje, jak i „evergreeny”.

Wstęp bezpłatny, obowiązują wejściówki - do pobrania w Punkcie Informacji OKSiR od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00.

Marcin Jaskulski - wokalista, autor tekstów, kompozytor urodzony i wywodzący się ze Świecia. Ściśle związany z „rockowym światkiem” Świecia od początku lat 90 do momentu swojej emigracji na Wyspy Brytyjskie w 2006 roku. Debiutował w 1993 roku w świeckim zespole „Morou”. W późniejszym okresie udzielał się w „Sunflowers” i „Latającym Moście". Z tym drugim zespołem odbył niezliczoną ilość koncertów po całej Polsce i poza granicą. Zdobył wiele nagród jako wokalista, autor tekstów.

Największym sukcesem zespołu „Latający Most” było zdobycie pierwszej nagrody na festiwalu FAMA w Świnoujściu w 2000 roku. Pozostałe projekty muzyczne współtworzone przez Marcina: „Bakielit”, „Tribute to STP”, „Kokos, „Mafaja” oraz ostatnie: „Qasbah” i „Loopto”. Muzyk jest w trakcie nagrywania swojego solowego albumu.

30.10.2020 19:00 - 20:30

sala widowiskowej OKSiR, Wojska Polskiego 139, 86-100, Świecie

obowiązują wejściówki (dostępne w Punkcie Informacji OKSiR)