„Babskie pogaduchy z Mikołajem” – spotkanie online z Beatą Bikowską

Pracownia Rozwoju „Wyspa Skarbów" zaprasza na spotkanie online z Business Coach & Wellbeing Expert - Beatą Bikowską: 6.12.2020, godz. 18:00, bezpłatnie - obowiązują zapisy.

Dlaczego doceniamy pokój w czasie wojny, zdrowie podczas choroby, ciepło słońca w czasie mrozu, powietrze, kiedy go brak i ludzi, kiedy już ich nie ma wśród nas? Zabiegani, skupieni na „mieć i robić” tracimy okazje by dostrzec to, co wokół najcenniejsze. A gdyby tak zaczynać i kończyć każdy dzień z wdzięcznością za to, że jest nam wciąż dane „być i czuć”… Wczoraj nie istnieje, jutro nie jest pewne więc doceńmy to, co mamy dziś i teraz.

Stań się swoją Mikołajką - spełniaj marzenia i bądź czujną.

W październiku 2018 roku Pracownia Rozwoju „Wyspa Skarbów” zorganizowała spotkanie z Beatą Bikowską oraz Jej gośćmi. Warsztaty „Każda z nas ma wiele mocnych stron” miały trwać dwie godziny. Przez atmosferę, która się wytworzyła w trakcie spotkania nasi goście nie mogli odejść! Było magicznie, kiedy Beata opowiadała o wewnętrznej mocy, o naszej wartości, niby o sprawach codziennych, ale niejednokrotnie przesuniętych na dalszy plan. Jej ciepło, prostota, z którą się do nas zwracała, spowodowała burzliwe dyskusje, wiele kobiet otworzyło się, choć przebywały w gronie zupełnie obcych osób. Wszystko stało się proste i spontaniczne.

W tym roku ze względu na pandemię nie możemy spotkać się osobiście, ale kontakt za pośrednictwem kamerek naszych komputerów, tabletów lub telefonów ułatwi nam kontakt w tym trudnym czasie. Proponujemy spotkanie z Beatą Bikowską mieszkającą obecnie w Anglii. Zanim ruszymy do przedświątecznych porządków wzmocnijmy nasze dusze a codzienne zmagania z rzeczywistością staną się prostsze.

Aby zgłosić się na spotkanie online należy w terminie do 30 listopada 2020 roku wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Na podany w zgłoszeniu adres mailowy zostanie wysłany link do spotkania na żywo, które odbędzie się za pośrednictwem komunikatora ZOOM.

Więcej o naszym gościu na www.beatabikowska.co.uk 

6.12.2020 18:00 - 18:40

Świecie

bezpłatnie - obowiązują zapisy